Used Cars, SUVs, Trucks for Sale in Newmarket
2022 Toyota Corolla Hatchback 5dr
| Price: | $19,940 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:107,505 km
| Body Style: | Hatchback |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | N17269A |
| City: | Newmarket |
2022 Subaru WRX (M6) 4dr All-Wheel Drive Sedan
WRX, Local Trade, Coilovers
| Price: | $24,988 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:90,500 km
| Body Style: | Coupe |
| Engine: | 2.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Manual |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | P2238 |
| City: | Newmarket |
2022 Subaru Forester 4dr All-Wheel Drive
AWD, 2.5L, Winter Tires
| Price: | $26,988 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:57,825 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | P2201 |
| City: | Newmarket |
2022 Hyundai Santa Cruz Ultimate All-Wheel Drive
| Price: | $32,488$30,488 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:74,750 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 28416P |
| City: | Newmarket |
Safety Certification Included
Top Volume Dealer in Newmarket. We bring in the best units to serve our community. Certified vehicles come with a Fresh Oil Change a.....Read MoreLire la suite
2022 Infiniti QX60 Luxe 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $35,188$33,188 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:100,201 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.5L 6cyl |
| Exterior Colour: | Tan |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 28359P |
| City: | Newmarket |
Safety Certification Included
Top Volume Dealer in Newmarket. We bring in the best units to serve our community. Certified vehicles come with a Fresh Oil Change a.....Read MoreLire la suite
2022 Toyota RAV4 Hybrid Limited 4dr All-Wheel Drive
Limited Hybrid, AWD
| Price: | $37,488 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:80,688 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | L753 |
| City: | Newmarket |
2022 Ford Explorer Limited 4dr 4x4
Loaded! 4X4 Limited, Low Kms!
| Price: | $37,488 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:48,218 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.3L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | L741A |
| City: | Newmarket |
2022 Honda Ridgeline Touring All-Wheel Drive Crew Cab 5.25 ft. box
Two Sets of Tires! Touring
| Price: | $38,488 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:66,923 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.5L 6cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | P2195A |
| City: | Newmarket |
2022 Honda Ridgeline Black Edition All-Wheel Drive Crew Cab 5.25 ft. box
| Price: | $40,488$38,488 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:107,069 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.5L 6cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 28417T |
| City: | Newmarket |
Safety Certification Included
Top Volume Dealer in Newmarket. We bring in the best units to serve our community. Certified vehicles come with a Fresh Oil Change a.....Read MoreLire la suite
Loading More Vehicles ...











