Used Cars, SUVs, Trucks for Sale in Newmarket
2021 Jeep Cherokee Altitude 4dr 4x4
| Price: | $21,188$19,188 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:148,851 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.2L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 28376T |
| City: | Newmarket |
Safety Certification Included
Top Volume Dealer in Newmarket. We bring in the best units to serve our community. Certified vehicles come with a Fresh Oil Change a.....Read MoreLire la suite
EX, Honda Sensing!
| Price: | $19,988 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:78,943 km
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | L758 |
| City: | Newmarket |
2021 Mazda CX-5 GS 4dr i-ACTIV All-Wheel Drive Sport Utility
GS AWD Winters!
| Price: | $23,488 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:99,516 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | S26011A |
| City: | Newmarket |
2021 Kia Telluride SX 4dr All-Wheel Drive
SX V6, Winter Tires, Loaded!
| Price: | $27,488 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:120,585 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.8L 6cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | L740A |
| City: | Newmarket |
2021 Volkswagen Atlas 3.6 FSI Highline
| Price: | $31,488$29,488 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:96,905 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 28378P |
| City: | Newmarket |
Safety Certification Included
Top Volume Dealer in Newmarket. We bring in the best units to serve our community. Certified vehicles come with a Fresh Oil Change a.....Read MoreLire la suite
2021 Jeep Grand Cherokee L Limited 4dr 4x4
| Price: | $32,388$30,388 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:124,680 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 28392P |
| City: | Newmarket |
Safety Certification Included
Top Volume Dealer in Newmarket. We bring in the best units to serve our community. Certified vehicles come with a Fresh Oil Change a.....Read MoreLire la suite
2021 Toyota Highlander Limited 4dr All-Wheel Drive
New Tires and Brakes! Two Sets of Tires!
| Price: | $33,488 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:156,712 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.5L 6cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | S26054A |
| City: | Newmarket |
2021 Chevrolet Silverado 1500 Custom 4x4 Double Cab 6.6 ft. box
| Price: | $36,488$34,488 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:83,261 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.3L 8cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 28403P |
| City: | Newmarket |
Safety Certification Included
Top Volume Dealer in Newmarket. We bring in the best units to serve our community. Certified vehicles come with a Fresh Oil Change a.....Read MoreLire la suite
2021 GMC Sierra 1500 Elevation 4x4 Double Cab 6.6 ft. box
| Price: | $36,869 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:75,945 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.3L 8cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | Z121983A |
| City: | Newmarket |
JUST TRADED! BIG TRUCK AND BIG VALUE AT THIS PRICE.Â
Loading More Vehicles ...











