Used Cars, SUVs, Trucks for Sale in Newmarket
2019 Hyundai Elantra Preferred (A6) 4dr Sedan
| Price: | $14,788$12,788 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:132,007 km
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 28434T |
| City: | Newmarket |
Safety Certification Included
Top Volume Dealer in Newmarket. We bring in the best units to serve our community. Certified vehicles come with a Fresh Oil Change a.....Read MoreLire la suite
2019 Subaru Crosstrek Convenience (M6) 4dr All-Wheel Drive
RARE MANUAL TRANSMISSION!
| Price: | $17,488 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:129,170 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Manual |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | P2209 |
| City: | Newmarket |
| Price: | $19,224 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:123,810 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | N17262A |
| City: | Newmarket |
2019 Honda CR-V EX-L 4dr All-Wheel Drive
Leather, Sunroof, AWD
| Price: | $19,488 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:163,046 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | S26216A |
| City: | Newmarket |
2019 Mercedes-Benz CLA 250 Coupe 4dr All-Wheel Drive 4MATIC
| Price: | $22,488$20,488 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:86,620 km
| Body Style: | Other |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 28401P |
| City: | Newmarket |
Safety Certification Included
Top Volume Dealer in Newmarket. We bring in the best units to serve our community. Certified vehicles come with a Fresh Oil Change a.....Read MoreLire la suite
2019 RAM 1500 Classic ST 4x4 Quad Cab 6.3 ft. box
| Price: | $23,388$21,388 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:160,301 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.7L 8Cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 28422T |
| City: | Newmarket |
Safety Certification Included
Top Volume Dealer in Newmarket. We bring in the best units to serve our community. Certified vehicles come with a Fresh Oil Change a.....Read MoreLire la suite
2019 Lexus ES 350 Premium 4dr Sedan
| Price: | $29,292 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:96,403 km
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 3.5L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | S158378A |
| City: | Newmarket |
JUST ARRIVED SUPER CLEAN! BULLETPROOF LUXURY ON A BULLETPROOF BUDGET!
2019 Toyota 4Runner SR5 4dr 4x4
| Price: | $34,788$32,788 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:184,465 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 4.0L 6cyl |
| Exterior Colour: | Red |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 28431T |
| City: | Newmarket |
Safety Certification Included
Top Volume Dealer in Newmarket. We bring in the best units to serve our community. Certified vehicles come with a Fresh Oil Change a.....Read MoreLire la suite
2019 Chevrolet Silverado 1500 LT 4x4 Crew Cab 5.75 ft. box
| Price: | $33,993 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:104,223 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.3L 8cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | N17230A |
| City: | Newmarket |
LOCAL TRADE GREAT VALUE TRUCK! PRICED TO SELL FAST.
Loading More Vehicles ...







