Used Chevrolet for Sale in Newmarket
2020 Chevrolet Traverse Premier All-Wheel Drive
| Price: | $24,997 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:130,582 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | J275365A |
| City: | Newmarket |
2019 Chevrolet Silverado 1500 LT 4x4 Crew Cab 5.75 ft. box
| Price: | $33,993 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:104,223 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.3L 8cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | N17230A |
| City: | Newmarket |
LOCAL TRADE GREAT VALUE TRUCK! PRICED TO SELL FAST.
2021 Chevrolet Silverado 1500 Custom 4x4 Double Cab 6.6 ft. box
| Price: | $36,488$34,488 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:83,261 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.3L 8cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 28403P |
| City: | Newmarket |
Safety Certification Included
Top Volume Dealer in Newmarket. We bring in the best units to serve our community. Certified vehicles come with a Fresh Oil Change a.....Read MoreLire la suite
2026 Chevrolet TrailBlazer RS 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $36,420 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:9,939 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.3L 3cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | NR17206A |
| City: | Newmarket |
JUST ARRIVED LIKE NEW! BOUGHT AND TRADED HERE.Â
2024 Chevrolet Traverse LT 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $43,992 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:44,039 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | NR17289 |
| City: | Newmarket |
JUST LANDED OFF LEASE! SUMMER ROAD TRIP READY!
2024 Chevrolet Traverse Limited RS 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $48,271 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:42,263 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | NR17281 |
| City: | Newmarket |
JUST LANDED OF LEASE! GREAT VALUE LOW KILOMETRES!
2025 Chevrolet Corvette Stingray w/1LT 2dr Coupe
LEASING AVAILABLE 1LT Only 2500 kms! Save on Luxury Tax!
| Price: | $90,488 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:2,515 km
| Body Style: | Coupe |
| Engine: | 6.2L 8cyl |
| Exterior Colour: | Orange |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Rear Wheel Drive |
| Stock #: | P2233 |
| City: | Newmarket |
2020 Chevrolet Blazer RS All-Wheel Drive
| Price: | $CALL |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:51,641 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 28447P |
| City: | Newmarket |
2019 Chevrolet Silverado 1500 LT 4x4 Crew Cab 5.75 ft. box
| Price: | $CALL |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:N/A
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.3L 8cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | N17233A |
| City: | Newmarket |
Loading More Vehicles ...










