Used Cars, SUVs, Trucks for Sale in Newmarket
2014 Subaru Forester 2.5i Touring Package (CVT) 4dr All-Wheel Drive
CERTIFIED! AWD
| Price: | $9,888 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:201,634 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | S26262A |
| City: | Newmarket |
2000 Ford F-450 Chassis XL 4x2 SD Regular Cab DRW
| Price: | $12,000 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:174,658 km
| Body Style: | Commercial |
| Engine: | 7.3L 8cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x2 |
| Stock #: | P2139B |
| City: | Newmarket |
2016 Subaru Forester 2.5i (CVT) 4dr All-Wheel Drive
Certified! AWD
| Price: | $15,988 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:115,302 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | S26112A |
| City: | Newmarket |
2019 Subaru Crosstrek Convenience (M6) 4dr All-Wheel Drive
RARE MANUAL TRANSMISSION!
| Price: | $17,488 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:129,170 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Manual |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | P2209 |
| City: | Newmarket |
2017 Audi A4 2.0T Technik 4dr All-Wheel Drive quattro Sedan
Technik, AWD, Winters+Summers
| Price: | $18,488 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:107,182 km
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | S26121B |
| City: | Newmarket |
2019 Honda CR-V EX-L 4dr All-Wheel Drive
Leather, Sunroof, AWD
| Price: | $19,488 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:163,046 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | S26216A |
| City: | Newmarket |
2018 Subaru Impreza Sport-tech w/EyeSight Package (CVT) 4dr Hatchback
Leather, Navigation, Winter Tires!
| Price: | $19,988 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:84,379 km
| Body Style: | Hatchback |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Red |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | P2224 |
| City: | Newmarket |
EX, Honda Sensing!
| Price: | $19,988 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:78,943 km
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | L758 |
| City: | Newmarket |
2015 Ford F-150 XLT 4x4 SuperCab 6.5 ft. box
Low Kms! 3.5L
| Price: | $21,488 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:126,176 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.5L 6cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | P2242 |
| City: | Newmarket |
Loading More Vehicles ...









