Used Cars, SUVs, Trucks for Sale in Newmarket
2018 Chevrolet Volt LT 4dr Hatchback
| Price: | $12,693 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:127,242 km
| Body Style: | Hatchback |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Green |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | S125155A |
| City: | Newmarket |
JUST LANDED LOCAL TRADE!
2017 Toyota RAV4 SE 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $18,399 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:188,727 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | N17235AA |
| City: | Newmarket |
NEW TRADE COMING SOON. BRAND NEW TIRES ANDÂ NEW BATTERY.Â
| Price: | $19,800 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:70,717 km
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | N17256 |
| City: | Newmarket |
JUST ARRIVED! BOUGHT HERE SERVICED HERE COMES WITH WINTER TIRES!
2022 Toyota Corolla Hatchback 5dr
| Price: | $19,942 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:107,505 km
| Body Style: | Hatchback |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | N17269A |
| City: | Newmarket |
| Price: | $19,960 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:123,810 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | N17262A |
| City: | Newmarket |
2024 Chevrolet Trax 1RS 4dr Front-Wheel Drive
| Price: | $23,388 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:22,904 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.2L 3cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | N17231 |
| City: | Newmarket |
JUST LANDED 2024 CHEVROLET TRAX 1RS!! MORE PHOTOS TO COME PRICING POLICY:
**All advertised pricing reflects our special financing offer. A $1500 finance incentive is included in the price, which applies to financed purchases only. This special offer not availab
.....Read MoreLire la suite2020 Cadillac XT4 Luxury 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $25,646 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:90,840 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | Z105197A |
| City: | Newmarket |
JUST LANDED GREAT AWD VALUE!
2023 Kia Niro EV Premium 4dr Front-Wheel Drive Sport Utility
| Price: | $26,992 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:100,267 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | Electric |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | N17287 |
| City: | Newmarket |
2024 GMC Terrain SLE 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $28,335 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:38,415 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Red |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | N17275 |
| City: | Newmarket |
LANDING SOON! OFF LEASE GREATÂ AWD VALUE OPTION!
Loading More Vehicles ...







