Used Subaru for Sale in Newmarket
2020 Subaru Ascent Convenience 8-Passenger (CVT) 4dr All-Wheel Drive
8 Passenger, AWD
| Price: | $16,488 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:161,764 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | P2192A |
| City: | Newmarket |
2019 Subaru Crosstrek Convenience (M6) 4dr All-Wheel Drive
RARE MANUAL TRANSMISSION!
| Price: | $17,988 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:129,170 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Manual |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | P2209 |
| City: | Newmarket |
| Price: | $19,960 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:123,810 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | N17262A |
| City: | Newmarket |
2021 Subaru Ascent Limited 7-Passenger (CVT) 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $26,888$24,888 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:104,671 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | Red |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 28321T |
| City: | Newmarket |
Safety Certification Included
Top Volume Dealer in Newmarket. We bring in the best units to serve our community. Certified vehicles come with a Fresh Oil Change a.....Read MoreLire la suite
2020 Subaru Outback Premier XT 4dr All-Wheel Drive
Premier XT Turbo! Nappa Leather
| Price: | $25,988 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:96,220 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | P2223 |
| City: | Newmarket |
2020 Subaru Outback Premier XT 4dr All-Wheel Drive
Premier, Nappa Leather, Sunroof
| Price: | $25,988 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:113,642 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | S26241A |
| City: | Newmarket |
2024 Subaru Crosstrek Convenience 4dr All-Wheel Drive
Convenience, AWD, HTD Seats!
| Price: | $26,988 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:40,721 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | P2198 |
| City: | Newmarket |
2022 Subaru Forester 4dr All-Wheel Drive
AWD, 2.5L, Winter Tires
| Price: | $27,488 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:57,825 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | P2201 |
| City: | Newmarket |
2024 Subaru Crosstrek Convenience 4dr All-Wheel Drive
Convenience, AWD,
| Price: | $27,488 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:41,914 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | P2207 |
| City: | Newmarket |
Loading More Vehicles ...











