Used GMC for Sale in Newmarket
2021 GMC Sierra 1500 Elevation 4x4 Double Cab 6.6 ft. box
| Price: | $38,385 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:75,945 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.3L 8cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | Z121983A |
| City: | Newmarket |
JUST TRADED! BIG TRUCK AND BIG VALUE AT THIS PRICE.Â
2021 GMC Sierra 2500HD SLE 4x4 Crew Cab 6.75 ft. box
| Price: | $39,992 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:195,020 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 6.6L 8cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | G251637A |
| City: | Newmarket |
14,500 LBS OF TOWING POWER ON A BUDGET! WE HAVE RECONDITIONED THIS TRUCK SO YOU CAN SAVE THOUSANDS AND KEEP YOUR TEAM WORKING. CALL TODAY TO BOOK AN APPT TO TEST DRIVE.Â
2024 GMC Sierra 1500 Elevation 4x4 Crew Cab 5.75 ft. box
Diesel! Elevation PKG
| Price: | $53,988 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:89,336 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.0L 6cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | P2205A |
| City: | Newmarket |
2024 GMC Sierra 2500HD Denali Ultimate 4x4 Crew Cab 6.75 ft. box
| Price: | $89,637 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:62,904 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 6.6L 8cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | G101015A |
| City: | Newmarket |
Loading More Vehicles ...





