Used Cadillac for Sale in Newmarket
2020 Cadillac XT4 Luxury 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $25,646 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:90,840 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | Z105197A |
| City: | Newmarket |
JUST LANDED GREAT AWD VALUE!
2018 Cadillac Escalade Premium Luxury 4x4
| Price: | $43,977 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:84,601 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 6.2L 8cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | R318556A |
| City: | Newmarket |
THIS SPOTLESS UNIT JUST LANDED. SOLD AND SERVICED HERE SINCE NEW. PRICED RIGHT TO SELL FAST.
2024 Cadillac XT4 Premium Luxury 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $45,912 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:47,900 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | B070677A |
| City: | Newmarket |
2024 Cadillac XT5 Sport 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $53,232 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:19,831 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | N17290 |
| City: | Newmarket |
THIS XT5 IS OFF LEASE AND JUST ARRIVED. BE THE FIRST TO BOOK AN APPOINMENT TO VIEW.
2023 Cadillac Escalade Premium Luxury All-Wheel Drive
| Price: | $93,986 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:37,101 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 6.2L 8cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | Z710526A |
| City: | Newmarket |
THIS ESCALADE IS INCOMING AND ARRIVING SOON. BE THE FIRST TO BOOK A TEST DRIVE!
2020 Cadillac XT4 Luxury 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $CALL |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:90,840 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | NRCCB |
| City: | Newmarket |
Loading More Vehicles ...






